Řasa spirulina
Řasa spirulina je bomba

Řasa spirulina je prý velmi bohatá na minerální látky, a je tím pádem zdravým zpestřením jídelníčku. Alespoň takto to bylo podle mé kamarádky a já jsem to přijala jako fakt.
Řasa spirulina se dostává do těla formou prášku, obnovuje střevní flóru a zlepšuje trávení, posiluje imunitní systém, zmírňuje záněty, a má i charakter silného zabijáka virů. „Budeš ji potřebovat, pomůže tvému organismu překonat obtíže, které v posledním období máš,“ stála za svým Jana a já jsem jí byla vděčná, že se o mě stará.
„Musím ji sehnat,“ vířilo mi hlavou a tak jsem zavolala Jane, abych se dohodla, kde se setkáme odpoledne. „Víš, ta řasa spirulina mi nedá spát,“ přiznala jsem se jí a věděla jsem, že mě pochopí.
Odpoledne jsme se v internetové kavárně posadili k počítači a já jsem se dozvěděla další informace o vynikající řase spirule. Například že posiluje i nervový systém, a pomáhá při špatné náladě a psychické únavě, dokáže navrátit acidobazickou rovnováhu organismu. „Jani, přesně tohle já potřebuji, alespoň se přestanu někdy chovat nemožně, ta řasa spirula je určitě zázrak. Alespoň pro mě,“ vydechla jsem si a viděla, že Jana se jen usmívá. „Jsem ráda, že to tak vidíš a má to i další plus, upraví se i tvá střevní flóra,“ dodala ještě a já jsem byla ráda, že je mou kamarádkou.